Pjesë e videoklipit të Majkit dhe Ledrit! Njihuni me modelen që po “çmend” rrjetin

Ledri Vula dhe Majk kanë lansuar ditën e djeshmë këngën më të re të titulluar “Marr”.

Kjo këngë u shoqërua edhe me videoklip ku vëmendjen më të madh e mori modelja, Ivana Xhelili, shkruan GazetaBlic.

Ivana është shumë aktive në rrjetet sociale derisa fotografitë të cila i sjell në Instagram janë mjaft pr.ovokuese.

Më poshtë mund të shihni disa prej tyre./Blic/