Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LivePlas keq mes Oltës dhe Armaldos: S’ke për të pasur njeri në...

Plas keq mes Oltës dhe Armaldos: S’ke për të pasur njeri në krah…

Mes Oltës dhe Armaldos ka pasur një debat gjatë ditës së djeshme #. Olta u shpreh e zhgënjyer nga Armaldo pasi sipas saj ai po e atakon në një mënyrë të shëmtuar bashkë me Kiarën ne disa raste.

Olta: Ti mua më atako, kjo është loja. Por kur ti më vë mua në lojë bashkë me Kiarën, është shumë e shëmtuar. Nëse do e bëjë vetëm unë do ta mbaja lojën. Armaldo: Ti mendon se unë e kam bërë për lojë me Kiarën atë gjë?

Ti më ke thënë se më do në këtë lojë. Olta: Edhe të dua, por thjesht tani po të shoh si një njeri që s’duhet t’ia kesh besën, përfundimisht. Do të më krijosh besim, jepi. Por jo me fjalë, me vepra.

Ky reagim i saj e ka shqetesuar Armaldon i cili tha se do ta shikoj edhe pak dite sjelljen e saj pastaj do te vendos se cfare do te bej me te pasi ajo po e largon nga vetja me komente jo te mira tash e sa dite.

Rrjetet Sociale

630,645FansaPëlqeje
28,201NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit