Web Analytics
BallinaSHOWBIZPlatori bashkë me nuse e bën veprimin e ndaluar duke vozitur veturen

Platori bashkë me nuse e bën veprimin e ndaluar duke vozitur veturen

Paltori dhe Tringa kanë muaj që kur zyrtarizuan fejesën e tyre.

Djali i këngëtareve Naim dhe Mihrije Abazi, u bë pjesë e mediave rozë pas fejesës së tij me bukuroshen zeshkane Tringa Berisha, shkruan InfoKosova.

Çifti në fjalë nuk ndalon së publikuari fotografi dhe video së bashku.

Së fundi Platori kishte bërë një video duke thyer rregullat e trafikut gjatë vozitjes./InfoKosova/

Shiko fotot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit