Web Analytics
BallinaSHOWBIZPlatori me nuse në deti, prindërit më veti

Platori me nuse në deti, prindërit më veti

Plator Abazi është djali i këngëtarëve të njohur Mihrije dhe Naim Abazi.

Ai pak kohë më parë zyrtarizoi lidhjen më Tringën, shkruan InfoKosova.

Si duket cifti kanë vendosur të bëjn pushimet, por jo vetëm.

Me vete kanë marrë edhe dy prindërit e Platorit, një veprim jo shum i zakonshëm i dy të sapofejuarve./InfoKosova

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit