Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania Live“Po bëhet grupi i ri, Kiara rri me Tean”/ Kristi: Çudia e...

“Po bëhet grupi i ri, Kiara rri me Tean”/ Kristi: Çudia e shekullit

Mëngjesin e sotëm, Kiara e piu kafen me grupin e Oltës. Ajo i tha Teas, Diolës dhe Nitës se sa herë ajo ulet në një tavolinë, ku prezente është Olta, kjo e fundit ngrihet pastaj thote se nuk po perfshihesh.

Sipas Kiarës, kjo tregon që Olta është ajo që po tërhiqet dhe nuk përballet dhe jo ajo. Fakti që Kiara po qëndronte me Tean, çuditi Amosin, Kristin dhe Oltën. Madje Kristi, e cilësoi afrimitetin e tyre, si çudia e shekullit.

Ato kane qendruar nje pjese te dites duke qendruar bashke ne oborr ndersa i jane bashkruar edhe Diola e Nita me gjithe banoret tjere te cilet qendruan per te marre rreze dielli.

Me eliminimin e  Efit mbreme kane ndryshuar mjaft gjera ne shtepi ku tashme grupi i Oltes eshte mbledhur duke thene se Luizi tashme ka mbetur i vetem dhe eshte dobesuar shume ne loje.

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit