Web Analytics
BallinaKURIOZITETETJERAPo bënte dashuri në makinë me 25-vjeçaren, e pëson keq italiani qejfli

Po bënte dashuri në makinë me 25-vjeçaren, e pëson keq italiani qejfli

Një burrë u kap duke bërë dashuri në makinë me një pro.stitutë dhe të dy u ndëshkuan me dy gjoba të majme.

Ngjarja ka ndodhur në Padova të Italisë, raportojnë mediat lokale dhe protagonisti, një 42-vjeçar italian, është kapur nga karabinierët në makinën e tij teksa kryente marrëdhënie me një vajzë 25 vjeçe me origjinë rumune.

Karabinierët ishin duke kryer kontrolle antiprostitucion në zonën ku makina ishte parkuar dhe kështu i zunë në befasi.

Ndaj secilit, u vendos një gjobë prej 20 mijë eurosh.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit