Këngëtarja nga Drenica Afërdita Demaku ka pozuar si të ishte 18 vjeçe.

E bukur dhe joshëse duket në këto pamje.

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore Afërdita Demaku, së fundi është tejet aktive në sjelljen e këngëve dhe videoklipeve të reja.

Afërdita, vitet e fundit ka bërë shumë përpjekje për të rënë në peshë dhe më në fund ia ka dalë mbanë.

Siç është parë, këngërarja e mirënjohur kosovare po duket shumë fit dhe bukur dhe kjo gjë e ka motivuar edhe më shume që të mos ndalet së sjelluri këngë e videoklipe.

Afërdita, duket bukur, ama fotot po ia përpunojnë shumë, aq sa po e bëjnë të duket si 18 vjeçare.

A është kështu?/Kosovarja/