Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Po e shijon jetën, Olta që nga dalja nga Big Brotheri vetëm po i ndërron vendet e pushimeve

Olta Gixhari vazhdon të jetë një personazh shumë i përfolur në publik.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Olta Gixhari është e martuar me Dorin dhe ka edhe një djalë që quhet Amar.

Që nga dalja nga Big Brother ajo vetëm po i ndërron vendet e pushimeve, duke e shijuar kështu jetën e saj bashkë me familje./ORAinfo/

Shiko fotot:

Të fundit