Po i irritoi me jetën time të bukur: Beatrix ironizon me Donaldin dhe Borën në videon e fundit në “TikTok”

Beatrix Ramosaj vazhdon të merr vëmendje në rrjetet sociale.

Së fundi, si duket është duke kaluar më shumë kohë në “TikTok” ku po poston video të ndryshme.

Por, këtë herë si duket ironizoi me dikë.

Veshur me një fustan me dekolte të hapur dëgjohej duke përsëritur një zë që thotë:

“Motër, vishu, duku bukur ata po të shohin me adresë fallco, mb.yti, irritoi me jetën tënde të bukur faleminderit.”

Kështu, të shumtë janë fansat të mendojnë se ajo po shënjestron Borën dhe Donaldin.

Shiko videon: