Po ju a e keni një shoqe të tillë si Shyrete Behluli?

Këngëtarja shumë e njohur dhe e dashur pë publikun Shyhrete Behluli shpesh poston foto të ndryshme.

Së fundmi ajo ka postuar në insta story një foto ku e ka falemderuar një shoqe të sajen.

Sipas Shyhretes, ajo i ka qëndruar çdo herë pranë gjatë veprimtarisë dhe imazhit të saj.

Madje atë rrjeti social facebook e ka renditur si top fansen e Shyhretes./Infokosova