Web Analytics
BallinaSHOWBIZPo martohet Ardian Bujupi

Po martohet Ardian Bujupi

Ai është ndër këngëtarët më të përfolur në showbizin shqiptar.

Ardian Bujupi është nga artistët më të pëlqyer meshkuj të skenës muzikore shqiptare.

Këngëtari i njohur që suksesin e ka prekur edhe jashtë kufijve shqiptar.

Ai shpesh është i përfolur edhe sa i përket jetës së tij private dhe raportet e tij me vajzat.

Por këto duket se do të marrin fund.

Kjo pasi sipas burimeve të Afterparty.al ai tashmë është në një lidhje serioze.

E të cilën po e shijon shumë privatisht pa e bërë publike.

Ndonëse larg syrit të medias dhe fansave të tij nga burime afër këngëtarit mësohet se lidhja po ecën për mrekulli dhe çifti ka planifikuar martesën.

Martesa pritet të ndodh brenda pak muajsh./afterparty

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit