Web Analytics
BallinaTECHPo shqyrtohet futja e opsioneve me pagesë për Facebook, Instagram dhe WhatsApp

Po shqyrtohet futja e opsioneve me pagesë për Facebook, Instagram dhe WhatsApp

WhatsApp, Facebook dhe Instagram së shpejti mund të prezantojnë veçori të specializuara për përdoruesit që janë të gatshëm të paguajnë për to.

Të tre aplikacionet kanë miliarda përdorues.

Departamenti i ri do të drejtohet nga Pratiti Raychoudhury, ish-drejtues i kërkimit në Meta.

Pjesa e re e kompanisë do të punojë në funksione të tjera me pagesë.

Ndërsa nuk dihet ende se çfarë lloj funksionesh me pagesë.

Veçoritë ekskluzive për përdoruesit që janë të gatshëm të paguajnë për të janë prezantuar së fundmi nga Twitter, Telegram dhe Snapchat./Indeksonline/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit