Policia ndërhyn në festën e Diona Fonës: Ja çfarë ndodhi!

Së fundmi, Diona Fona festoi ditëlindjen me një organizim të madh.

Vetë këngëtarja postoi shumë pamje nga festa, nga vendi i dekoruar dhe shumë të ftuar që festonin dhe vallëzonin.

Por, festes i erdhi fundi në momentin që kanë ndërhyrë zyrtaret e rendit.

Prive.al meson që në festën e këngëtares ka ndërhyrë zyrtaret, dhe  gjithë të ftuarve i janë shkruar gjoba me nga 200 euro./Blic