Web Analytics
BallinaPolicia serbe e ndal në ‘Merdare’ kosovarin, familja nuk po mund të...

Policia serbe e ndal në ‘Merdare’ kosovarin, familja nuk po mund të kontaktoj me të

Kosovari, Nezir Mehmetaj është ndaluar nga Policia serb në pikën kufitare në ‘Merdare’.

Indeksonline mëson Policia serb i ka thënë kosovarit se arsyeja e ndaljes ka qenë për shkak se Mehmetaj gjendet në ‘Stop listën’.

Pasi është ndaluar, Mehmetaj i është konfiskuar telefoni dhe që nga ai moment nuk ka pasur asnjë kontakt me familjarët.

Do të ju mbajmë të informuar rreth këtij rasti.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit