Politikani shqiptar larg politikës, momente feste me djemtë e tij

Ndërkohë që politika shqiptare gëlon nga su, lmet dhe ak, uzat për g, rusht shteti, ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri tashmë i shkëputur nga politika, feston pranë familjes së tij.

Ai ka postuar ditën e sotme një foto në Facebook, ku i uron ditëlindjen djalit të tij që ka mbushur sot 9 vjet.

Sot 9 e pastaj dhe 100 te tjera Drin, shkruan Tahiri në Facebook.