Pornoylli shtang fansat: Më nguci futbollisti me famë botërore, vlen 80 mln euro

Pornoylli i njohur, Lana Rhoades ka shtangur fansat e saj.

Ajo gjatë një videoje me miqtë e saj bukuroshja ka zbuluar disa sekrete nga jeta e saj private.

Një nga pyetjet pikante ndaj saj ishte nëse ndonjë futbollist apo dikush nga bota e sportit e ka ngucur atë “online”.

“Po, kam pasur.

Ai më ka shkuar në DM në ‘Instagram’ dhe është një futbollist me famë botërore.

Mund t’ju them se ka një kontratë që vlen 80 milionë euro.

Gjithashtu ka dhe 43 milionë ndjekës në ‘Instagram’”, zbulon Rhoades.

Përgjigjja e saj i ka befasuar të gjithë dhe shumë shpejt pritet të zbulohet se kush është personi në fjalë, shkruan tabloidi britanik “The SUN”.

Lana Rhoades është shumë aktive në rrjetet sociale, ku vetëm në “Instagram” numëron 7.1 milionë ndjekës.

Shiko Fotot:

Shiko Videon:

https://www.facebook.com/DeepbiswasHD/videos/655821388554889/?t=0