Pranë burrit nga palestra, Afërdita ekspozon format trupore

Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj jakub Kindl po shijojnë pushimet.

Në vend të ngrohtë nga atje po sjellin pamje të shumta për ndjekësit.

Por edhe në pushime ata nuk po i ndahen palestres.

Së fundmi në Insta Story Afërdita tregoi linjat e bujshme duke ushtruar bashkë me burrin./InfoKosova/