Web Analytics
BallinaSHOWBIZPranë Gilit, djemve e resë, Iliri publikon foton më të bukur familjare

Pranë Gilit, djemve e resë, Iliri publikon foton më të bukur familjare

Gili ishte e para që e uroj bashkëshortin për ditëlindje.

Duke ja shprehur  keshtu edhe një herë publikisht dashurinë që ndjen për të.

Ilir Berani, tekstshkrues dhe krijues i shumë hiteve, ndihet i plotësuar dhe i lumtur në përvjetorin e lindjes.

Ai, me këtë rast e ka falënderuar Zotin për të gjitha të mirat që ja ka falë.

Ndërkohë që mbishkrimin e ka shoqëruar me një foto familjare.

Ndryshe, Gili dhe Iliri jane nga ciftet me te dashura ne show biz.

Ata asnjehere nuk jane perfolur per skandale.

Gjithmone kane transmetuar dashuri e pozitivitet, ne secilen paraqitje bashke./Kosovarja/

Shiko fotot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit