Web Analytics
BallinaUncategorizedPrej pak muajsh nënë për herë të katërt, Ariana Fejzullahu habit me...

Prej pak muajsh nënë për herë të katërt, Ariana Fejzullahu habit me format

Prej vetëm katër muajsh, Ariana Fejzullahu është bërë nënë për herë të katërt, dhe i ka habitur të gjithë me format e saj trupore ku duket shumë elegante dhe në formë.

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahu, solli në jetë një vajzë, të cilën e quajtën Ana.

Ndërkohë prej disa ditësh çifti i njohur ndodhet me pushime në Maldive, nga ku kanë publikuar disa fotografi.

Teksa po pushon në këtë vend, nuk kanë munguar fotot e nxehta.

Me fustane të ngushtë apo edhe me barkun jashtë Ariana duket një yll i vërtetë.

Kutjojmë se Ariana u kthye shumë shpejt në formë dhe nuk të lë fare përshtypjen e një nëne me katër fëmijë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit