Prej pak muajsh nënë për herë të katërt, Ariana Fejzullahu habit me format

Prej vetëm katër muajsh, Ariana Fejzullahu është bërë nënë për herë të katërt, dhe i ka habitur të gjithë me format e saj trupore ku duket shumë elegante dhe në formë.

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahu, solli në jetë një vajzë, të cilën e quajtën Ana.

Ndërkohë prej disa ditësh çifti i njohur ndodhet me pushime në Maldive, nga ku kanë publikuar disa fotografi.

Teksa po pushon në këtë vend, nuk kanë munguar fotot e nxehta.

Me fustane të ngushtë apo edhe me barkun jashtë Ariana duket një yll i vërtetë.

Kutjojmë se Ariana u kthye shumë shpejt në formë dhe nuk të lë fare përshtypjen e një nëne me katër fëmijë.