Prekje, puthje me Beatrixën! Rrjeti i kthehet kundër Donaldit: “E humbe fitoren”

Prekjet, puthjet dhe i gjithë ky afrimitet mes Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj nuk është pritur mirë ndaj ndjekësit e aktorit.

Ata e kanë konsideruar këtë afërsi të dyshës si “tradhti” ndaj moderatores Bora Zemani.

Pothuajse në çdo postim që i përket Donaldit hasemi në komente të ndryshme dhe shumë kritike ndaj tij.

Më poshtë mund të gjeni disa prej tyre./Blic/

Shiko foton: