4 C
Kosovo
E mërkurë, Dhjetor 11, 2019
Ballina Uncategorized Presidenti Thaçi uron nënën e tijë për ditëlindjen e 82-të me këtë...

Presidenti Thaçi uron nënën e tijë për ditëlindjen e 82-të me këtë mesazh !

Në famijen e Presidentit të Kosovës sot ka festë, nëna e tijë sot mbushi plot 82 vjet, shkruan InfoKosova.

Presidenti Thaçi tha se nëna e tijë 82 vjeçare, ende mbetet shtylla e familjes e cila sakrifikoi shumë për këtë familje.

Ky është urimi i Presidentit Thaçi:

“Nëna sot mbushi 82 vjet.

Për të gjithë ne, ajo ishte dhe mbetet shtyllë e familjes.

Sakrifikoi shumë për ne dhe jam i lumtur që 82 vjetorin e saj po e festojmë së bashku në Burojë”, ka shkruar Thaci.

608,926FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Varros veturën për ta vozitur në botën tjetër

Një biznesmen brazilian kishte pranuar shumë reagime negative pas njoftimit se donte të varroste veturën e tij. Chiquinho Scarpa, 62 vjeç kishte njoftuar në Facebook...
web
analytics