Presidenti Thaçi uron Prishtinën për fitoren e kupës në futboll

Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka uruar futbollistët e Prishtinës me rastin e fitores së tyre, shkruan “InfoKosova”.

Prishtina e fitoi kupën ndërsa Presidenti Thaçi i uron kështu: “Prishtinë, urime fitorja e Kupës së Kosovës në futboll . Me këtë kualitet, dinamikë dhe shpirt luftarak, suksese presim edhe në Ligën e Evropës. HTH (Foto: Laura Hasani)”./InfoKosova/

Prishtinë, urime fitorja e Kupës së Kosovës🏆në futboll ⚽️. Me këtë kualitet, dinamikë dhe shpirt luftarak, suksese presim edhe në Ligën e Evropës. HTH 🇽🇰🇪🇺 (Foto: Laura Hasani)

Gepostet von Hashim Thaçi am Mittwoch, 29. Juli 2020