10.8 C
Kosovo
E premte, 13 Dhjetor, 2019
Ballina Uncategorized Prezantuesja shqiptare befason me deklaratën për prindërit

Prezantuesja shqiptare befason me deklaratën për prindërit

U bë e njohur nga “Top Albania Radio” vazhdoj ndër vite me emisionet në televizion si prezantuese, shkruan “InfoKosova”.

Albana Osmani u veçua për sharmin dhe ëmbëlsin në paraqitjet e saja, por ajo punoj më shumë se aq formoj fondacionin “Ti je një luledielli” për të ndihmuar fëmjët me sëmundje të gjakut.

Aktiviteti i saj për të ndihmuar u shtri edhe në shumë vende dhe i’u bashkangjiten shumë figura të njohura.

Pas shimë vitesh punë në në platformen e “Top Medias” si duket ajo nuk është më pjesë e saj, edhe përkundër pyetjeve të shumta të ndjekësve, Albana nuk ka dhënë përgjije direkte se pse nuk është më.

Njëra nga pyetjet që i është bërë “Sa e gjatë je”, ajo ka treguar gjatësin dhe përmasat e trupit, e deklarata befasuese është pikrusht, ku edhe është falenderuese dhe mirnjohëse për prindërit që e kanë bërë kaq të bukur. /InfoKosova/.

608,850FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Hoxha apel shqiptarëve: “Nëse s’keni pare, trusni b…ën dhe kqyrne Feriden”

Imami nga Shkupi, Sadulla Bajrami në një ligjeratë para xhematit ka folur rreth varfërisë. Ai ka apeluar që nëse nuk keni para, të rrini në...
web
analytics