Prezantuesja shqiptare rrëzohet në festën e ditëlindjes

Prezantuesja Kiara Tito pak më parë festoi ditëlindjen e saj të 24-të në një event të kuruar deri në detaje.

Por, tashmë si vloggere, nuk kishte se si të mos mungonte me një postim të veçantë nga Kiara e cila ka përmbledhur momentet më të bukura përmes një videoje.

E duket se për ‘mësysh’, gjatë festës, bukuroshja ka pasur një episod pak të sikletshëm.

Në kërcim e sipër, Kiara duket të jetë ‘tradhëtuar’ nga takat dhe është rrëzuar, ndonëse fatmirësisht pa pasoja siç e tregon videoja e mëposhtme./Prive/

Shiko Videon:

https://www.facebook.com/vipaklips/videos/116682953004470/