Web Analytics
BallinaLAJMI I FUNDITAKTUALEPrinc Harry po bën milionat duke hedhur baltë mbi familjen mbretërore

Princ Harry po bën milionat duke hedhur baltë mbi familjen mbretërore

Piers Morgan ka kritikuar përsëri Princin Harry pas intervistës së tij më të fundit bombastike, shkruan The Sun.

Në dokumentarin e tij në Apple TV me Oprah Winfrey, The Me You Can’t See, Harry akuzoi Familjen Mbretërore për “neglizhimin” e çështjeve të shëndetit mendor të Meghan Markle dhe shtytjen e tij në “lodhje” me kërkesat e punës.

Kjo e shtyu Piers të postonte në Twitter: “Oh FFS. A nuk ka fund turneu i vi.ktimizimit të Pr.ivatsisë së Princit? Ab.uzimi i vazhdueshëm me familjen e tij, duke e ditur se ata nuk mund të përgjigjen, është kaq patetik dhe frikacak.

Ngrihu, Harry dhe mbyll gojën”.

Kur një percjelles akuzoi Piers për mungesë ndjeshmërie, ai u kundërpërgjigj:

“Çfarë” ndjeshmërie “po tregon Harry me familjen e tij ndërsa i shkel vazhdimisht në publik?

Është jashtëzakonisht e padrejtë (ata nuk mund të përgjigjen) me hipokrizi dhe ai po bën miliona duke e bërë atë.

Kjo është e tmerrshme”.

Që prej zhvendosjes në SHBA vitin e kaluar marrëdhëniet e Harryt me familjen e tij janë bërë gjithnjë e më të prishura.

Tani në intervistën e tij më thumbuese, ai tha se detyrat e tij mbretërore e lodhën atë.

Ai tha: “Kah fundi i të 20-ave të mia gjithçka u bë vërtet e ndezur për mua, por deri në lodhje”.

“Unë isha duke udhëtuar në të gjithë vendin sepse, e dini, nga perspektiva e familjes unë mendoj se unë isha personi që më pëlqente” ne kemi nevojë për dikë për të shkuar atje.

Nepal, Harry shko “.

Dje Piers e quajti Meghan “Princesha Pinocchio” dhe sugjeroi që Duka i Susse.xit kishte një “çip në shpatull” në një tjetër shpullë.

Gjithçka filloi pasi Piers shkroi në Twitter admirimin e tij për Edinson Cavani të Manchester United pasi ai shënoi një gol epik kundër Fulham dje.

Harry u përball me një reagim të ashpër pasi u ankua për kushtetutën e SHBA-së në një podcast, ndërsa pranoi se nuk e kupton plotësisht atë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit