Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
18.7 C
Pristina

Princ Leka nuk mund ta pres divorcin, ky është vendimi i papritur që ka marrë bashkë me të dashurën e re

Princ Leka ka nisur një dashuri të re edhe pse është ende në proces divorci me bashkëshorten e tij, Elia Zaharia.

Sipas ‘Panorama’, prej disa javësh, ai dhe fotografia disa vite më e re kanë nisur edhe bashkëjetesën në shtëpinë ku aktualisht Leka po jeton.

Duke qenë se Elia me vajzën e çiftit si dhe me familjarët e saj po qëndron në pronën e tij, Princi ka nisur një jetë të re me Blertën në një shtëpi me qira.

Madje, pas shumë muajsh që dyshja fshihej nga sytë e kureshtarëve, tashmë ata e kanë formalizuar lidhjen, duke qenë së bashku edhe në aktivitet që organizohen në nivele mbretërore.

Të fundit