Web Analytics
BallinaUncategorizedPrinc Vali Corleone i ri i Maqedonisë, shpenzon 60 mijë euro në...

Princ Vali Corleone i ri i Maqedonisë, shpenzon 60 mijë euro në muaj pa punuar kurrë

Edhe një “Princ” është vetë zbuluar në Maqedoninë e Veriut, duket njësoj si Corleone i Gjilanit me dukje e stil dhe formën e të jetuarit.

“E kam jetën si në filma shpenzoj nga 30 deri në 60 mijë euro në muaj, e kurrë në jetë nuk kam punuar as nuk punoj” u shpreh ai.

Shiko nga minuta e 9:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit