Prish Ferrarin me vlerë 500 mijë euro sapo del nga dyqani ku e ka blerë!

Një grua ka marrë një qira një Ferrari 458 me vlerë rreth 569.000 euro.

Ajo poston edhe ne FB komentin:

“Për herë të parë do ngas një Ferrari. Është shumë e bukur”.

Por pak momente me pas gruaja ka humbur kontrollin e automjetit dhe e ka shkatërruar ate plotësisht.

Imazhet e incidentit janë bërë nga një kamera vezhgimi në qytetin e Wenling, në Kinë./InfoKosova/

Shiko Videon: