Web Analytics
BallinaSHOWBIZ“Prishen familje nëse tregoj çfarë di për ty”, degradon debati në Përputhen

“Prishen familje nëse tregoj çfarë di për ty”, degradon debati në Përputhen

Takimi i Xhemit dhe Petron në Përputhen, nuk shkoi ashtu sikurse pritej nga konkurrentët e tjerë.

Ata thanë se mes tyre ka një pëlqim, por takimi i tyre në studio nuk zgjati shumë, konkurrentja Eda, i tha Xhemit që kjo e fundit të mos shtirej dikush tjetër.

Kaq u desh që debati mes vajzave të degradonte në ofendime dhe paralajmërime për gjyq.

Eda paralajmëroi se ka shumë informacione për Xhemin, ndërsa kjo e fundit ia ktheu me ofendime.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit