Web Analytics

Prishet miqësia e Bardhit me menaxherin e tij!

Botuar nga: InfoKosova

Sara Gjordeni ka qenë së fundmi pjesë e podcast-it të Megi Pojanit.

Ajo foli për marrëdhënien e saj me Bardhin, gjendjen shëndetësore të nënës së reperit, por edhe raportin ish-banori ka me menaxherin e tij.

Sara u shpreh se tashmë Bardhi dhe menaxheri i tij i kanë prishur raportet dhe nuk kanë më kontakte.

“Nuk kanë kontakt.

Mendoj që Bardhi ka patur mjaftueshëm arsye pa ndikimin tim fare për të arritur në konkluzionet e veta“, tha ajo.

Kujtojmë se Sara deklaroi se gjendja shëndetësore e nënës së Bardhit mund të jetë stisur nga menaxheri i tij.

Të FUNDIT