Web Analytics
BallinaSHOWBIZPrisni pak se këtë fustan të Ritës e ka veshur më parë...

Prisni pak se këtë fustan të Ritës e ka veshur më parë një tjetër këngëtare shqiptare…

Te dielen u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve “MTV Europe Music Awards 2022”.

Padyshim ato që shkëlqyen ishin artistet shqiptare me famë botërore, Rita Ora, Bebe Rexha dhe Ava Max.

Rita Ora ka shkëlqyer në drejtimin e MTV Europe Music Awards.

Përveç moderimit këngëtarja me origjinë shqiptare, përveçse nuk ka lenë pa e përmendur Shqipërinë (së bashku me Bebe Rexhën) shkëlqeu edhe me veshjet e saj.

Shumë stilistë si Versace, Glen Martnes i Diesel, Tony Ward, Daniel del Core, etj kishin zgjedhur të vishnin Rita Orën për këtë natë.

Por teksa pamë galerinë e saj të veshjeve vumë re se ky fustan lejla i Versaces.

Aiështë thuajse i ngjashëm me këtë “jumpsuit” që Valdrin Sahiti i ka bërë Elvana Gjatës në një nga koncertet e saj të shtatorit.

A nuk ju duken dhe juve shumë të ngjashëm?!

Shiko fotot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit