Pritjes së ëmbël i erdhi fundi, Jonida Vokshi u bë nënë për herë të parë

Jonida Vokshi është bërë nënë për herë të parë.

Bashkëshorti i saj, Besnik Krapi e bëri të ditur me një postim në rrjete sociale.

Çifti kanë zgjedhur që t’i venë emrin Emi vajzës së tyre.

“Zoti m’ka taku me ni çikë shumë t’bukur sot.

Ma ka marr krejt zemrën!

Emrin e ka Emi.

N’fillim kajti fort … poget kur e kuptoj kush jom e kur m’pa qysh dokna 😂

Po menihere u bonëm shokë.

U pajtum me kon shokë të ngushtë përjetë!

Emi dhe nana e saj e bukur Jonida, që unë e du fort, janë shnosh e mirë!

Ju dojmë shumë krejtve e faleminderit për kujdesin!

Shoqes teme t’ngushtë, Zoti ia dhashtë shnetën, lumtuninë e durimin.

Neve na boftë prind’ krenar!

Vendi i vet u krenoftë me të! @ jonidavokshiofficial, ka shkruar Besniku.