Web Analytics
BallinaBig Brother Vip Albania LiveProduksioni i Big Brother VIP zbulohet keq, dalja e Sabianit ishte përgatitur...

Produksioni i Big Brother VIP zbulohet keq, dalja e Sabianit ishte përgatitur 6 orë më parë?

Në nominimin e kësaj jave kanë qenë të gjithë banorët, kjo pasi Sabiani, Iliri dhe Monika kishin thyer rregullat e shtëpisë së Big Brother VIP Albania.

Banori që ishte votuar më pak nga publiku ishte këngëtari Sabiani, e që dalja e tij preku tej mase banorët të cilët shpërthyen në lot.

Por, si qëndron e vërteta e këtij eliminimi të Sabianit?

Në një video të publikuar nga regjisori i Big Brother VIP Albania, Eduart Grishaj, e realizuar gjatë ditës së sotme, saktësisht gjashtë orë më parë, shfaq njërin nga montazherët e produksionit duke realizuar klipin montues për Sabianin, duke lënë të dyshohet në eleminimin e banorëve.

Mirëpo, pavarësisht kësaj Sabiani pati biletën e kthimit, në topin që ai kishte marrë qysh në fillim kur ishte futur në shtëpinë e Big Brother VIP Albania, dhe kështu që ai u rikthye sërish në shtëpi./Reporteri

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit