Web Analytics

Produksioni i ndalon komunikimin Meritonit me Ilnisen: Kujdes…

Botuar nga: InfoKosova

Nominimi i kësaj jave, duket se e ka nxjerr nga vetja në disa situata Meritonin.

Ai ka pasur përplasje me shumë banorë kryesisht me Ledjonën dhe me Erjolën.

Në një bisedë me Ilnisën Meritoni ka përmendur një emër personazhi të njohur të TikTok siç është Cllevio, gjë që u palajmëruar për mikrofonin.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @bbv_albania

Të FUNDIT