Web Analytics

Produksioni i organizon martesen me Meritonin, reagojnё familjarёt e Ilnisa Agollit

Botuar nga: InfoKosova

Tashmë është bërë traditë që në çdo edicion të “BBV” banorët të improvizojnë një dasmë tradicionale shqiptare.

Dy nga banorët zgjidhen për të qenë çifti që do të martohen, një prej tyre prifti dhe të tjerët të ftuar.

Këtë edicion nusja dhe dhëndri do të jenë Ilnisa dhe Meritoni dhe dasma do të bëhet mbrëmjen e sotme në orën 21:00.

E per kete kane reaguar edhe ne faqen zyrtare te Ilnises, nga ana e familjareve te saj , ku ftojne fansat qe ta ndjekin live dasmen.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT