Web Analytics

Produksioni vendos këngën me Eglin në ‘BBV3’, ja si reagon Olsi

Botuar nga: InfoKosova

Ditën e sotme produksioni i ‘BBV3’ ka vendosur një projekt muzikor të Olsi Bylykut, konkurrent i shtëpisë më të ndjekur.

Bëhet fjalë për këngën që ai ka realizuar me ish-të dashurën e tij Egli Tako.

Të gjithë banorët janë ngritur në këmbë dhe kanë shkuar afër Olsit duke kërcyer nën ritmet e këngës, sakaq Erjola e ka ngacmuar pak si tepër aktorin për të parë sesi reagon ai.

Duke i’u afruar shumë pranë ajo i afroi dorën Olsit që të ndjente parfumin të cilin i’a ka bërë dhuratë vetë Egli.

“Ky parfumi që po hedh ma ka dhënë Egli si aromë”-i ka thënë ajo, ndërsa Olsi duke qeshur ia ktheu “super”.

Ai vazhdoi të këndonte dhe kërcente nën ritmin e këngës së tyre.

Shiko videon:

@bb.vip.alb.3

#fypシ #topchannel #bbvip #shqiptaretneperbote🇦🇱🌍 #olsibylyku #egli #shqip #kosov #bigbrothervipalbania #banor #miq

♬ original sound – Eli G Senaj

 

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT