Web Analytics
BallinaSHOWBIZProgrami i ri i Sara Hoxhës nis fuqishëm me 100 mijë ndjeksit...

Programi i ri i Sara Hoxhës nis fuqishëm me 100 mijë ndjeksit e emisionit të Luana Vjollcës

Luana Vjollca mesa duket vulosi përfundimisht largimin e saj nga Top-Channel.

Kryefjala.com ka zbuluar se faqja e “Shiko Kush Luan” në Instagram, e cila ka mbi 100 mijë ndjekës në këtë rrjet social i është fshirë emri i “Shiko Kush Luan” dhe ka marrë emrin e “Dancing with the Stars”, programit që do të nisë së shpejti në Top-Channel dhe që do të ketë si modetatore, Bora Zemanin.

 

Kështu që investimit 4 vjeçar të Luana Vjollcës dhe një prej programeve më të ndjekura në Top-Channel i ka ardhur fundi dhe “Dancing with the Stars”, programi që do të ketë si producente Sara Hoxhën, do të startojë fuqishëm me 100 mijë ndjekësit e Luanës.

A është kjo e drejtë?! Këtë gjykojeni ju…/kryefjala

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit