Provokon seksbomba filipinase

Daphne Joy ka publikuar një foto tjetër provokuese në profilin e saj në Instagram.

Modelja e ka postuar një imazh ku shihet e veshur në një fustan të zi, tejet elegant dhe në fokus janë linjat e saj perfekte.

Gjersa në duar mban disa lule, ajo ka mhanitur gjithë ndjekësit me bukurinë e saj.

Modelja filipinase njihet edhe si e ish e dashura e reperit 50 cent me të cilin ka një djalë.