Web Analytics
BallinaSHOWBIZPse Adea Pula nuk u bë pjesë e “Big Brother VIP Kosova”?

Pse Adea Pula nuk u bë pjesë e “Big Brother VIP Kosova”?

Pas shumë vitesh pauzë, është rikthyer sërish në skenën muzikore në vend këngëtarja Adea Pula.

Adea, e sjelli një këngë të re, por përtej projektit bëri ma tepër përshtypje vetë rikthimi dhe ndryshimi i këngëtares.

Pas impaktit që pati rikthimi i saj, u përfol se Adea Pula do të jetë pjesë e “Big Brother VIP Kosova”, gjë e cila nuk u realizu, shkruan “Kosovarja”.

Nuk dihet se cila ëëhtë arsyeja që Adea nuk u bë pjesë e “BBVK”.

Apo, mund të bëhet ndërkohë?

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit