Web Analytics
BallinaSHOWBIZPse Ariana e fsheh pikën n’ mjedis ballit?

Pse Ariana e fsheh pikën n’ mjedis ballit?

Ariana Fejzullahu vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuara të medias rozë.

Ajo dallohet për bukurinë dhe stilin e veçantë që ka.

Por, në videon e fundit që ka postuar në InstaStory vihet re pika e saj në mes të ballit e që shpesh herë e fsheh.

Edhe pse në moshën e adoleshencës është njohur si “çika me pikë në ballë”, si duket tani nuk është se i pëlqen ta i vihet në pah./kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit