Web Analytics
BallinaSHOWBIZPse Blero nuk po mundet mu bo rehat me gra?

Pse Blero nuk po mundet mu bo rehat me gra?

Këngëtari Blero Muharremi për herë të dytë i dha fund martesës së tij disa vjeçare.

Gjatë vitit 2014 Blero pas 5 vitesh martesë ishte divorcuar nga aktorja Teuta Krasniqi me të cilën ka edhe një vajzë të quajtur Tara, shkruan InfoKosova.

Por së fundi pas tre vitesh Blero i ka dhënë fund martesës së dytë me bukuroshen Afrona Dika, më të cilën u martua në shtator të vitit 2019.

Duket se këngëtari edhe nuk ia ka marrë dorën martesave.

Urojmë dhe shpresojmë që shumë shpejt Blero do ta gjej fatin e jetës me të cilën vetëm lajme të mira të dëgjojmë./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit