Web Analytics
BallinaSHOWBIZPse Erjola Doci thotë se Bora nuk duhet ta bënte publike rikthimin...

Pse Erjola Doci thotë se Bora nuk duhet ta bënte publike rikthimin me Donaldin

Erjola Doci ka komentuar situatën e Borës dhe Donaldit e ftuar në “Expuls”.

Moderatorja u shpreh se ka rezervat e saj për Borën pasi nuk duhet ta bënte publik rikthimin me Donaldin.

“Çdo femër duhet të falë.

Një femër e fortë fal, por kam rezervat e mia.

Dihej që do rikthehej, por nëse do isha në vendin e Borës nuk do e kisha bërë publike.

Do qëndroja ca vite larg njerëzve që edhe nëse ka dashuri.

Ose nëse e bëjnë për çështje fame, njerëzit të mos e dinin sepse kur ua servis direkt pas kësaj ndodhie mund të keqkuptohet si diçka për famë dhe kjo do i përndjekë”, u shpreh Erjola.

Ndryshe, ribashkimi i Bores dhe Donaldit beri buje gjithandej ne media duke u komentuar ne mase te madhe.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit