Pse Festa për çdo ditë fotografohet në tri poza?

Blogerja dhe moderatorja Festa Qoqaj për një kohë shumë të shkurtër u shndërrua në emrin më të përmendur në mediat rozë.

Falë linjave të bollshmë që posedon ajo ka kthyer gjithë vëmendjen kah vetja.

E që kur u bë pjesë e mediave rozë nuk kalon ditë pa u komentuar e padyshim komplimentuar tej mase.

Por, bukuroshja e ka një zakon që është vënë re në instagramin e saj, a thua pse pozon ccdo herë në tri poza?

Mbase, se fansat nuk ngopen me një…apo ka tjetër arsye./kosovarja