Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Pse Fifi po thotë se është “nënë e keqe”?

Fifi pak javë më parë mori epitetin nënë nga djali i saj Theo.

Por me postimin e fundit, Fifi i habitë të gjithë me mbishkrimin “Unë jam një nënë e keqe”.

Pse Fifi po e cilëson vetën kështu?!

Kurse fotografit flasin të kundërtën sepse ajo ka marrë një nur pas lindjes dhe duket shumë e bukur.

Mendoni edhe ju kështu?./kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu