Pse gruja e Sabri Fejzullahut ua prishi këtë foto Gilit e Vjollcës?

Kohët e fundit janë parë shumë të afërta.

Dy këngëtaret Gili dhe Vjollca Haxhiu po ndajnë raporte të mira më Neren, bashkëshorten e Sabriut.

I kemi parë në kafene, e në rrugë bashkë e tani kanë shkuar edhe në Durrës ku nuk po mungojnë imazhe e këndshme nga treshja simpatike.

E në një foto që sollën sot, ishte Nera ajo që dalloi nga Vjollca e Gili pikërisht me ngjyrën e saj të flokëve të ndryshme nga dy shoqet biondina.

Ja shikojeni./Kosovarja/