Web Analytics
BallinaSHOWBIZPse ka thashetheme se Meda dhe Lulja nuk janë mirë bashkë?

Pse ka thashetheme se Meda dhe Lulja nuk janë mirë bashkë?

Meda, ka një mori këngësh e albumesh të ndryshme, duke u qëndruar kështu shumë besnik fansave të tij.

Pos tij, në familje është bërë mjaftë e njohur edhe bashkëshortja e Medes, Lulja.

Gruaja e këngëtarit ka një faqe me mjaftë ndjekës në Instagram.

Pavarësisht thashethemeve, martesa e Medes është në një nivel të lakmueshëm. Çifti, shihen shpesh bashkë me shoqëri.

Ndryshe, këngëtari Meda për disa vite përbënte një nga sensacionet më të mëdha të muzikës folk./kosovarja

Shiko fotot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit