Web Analytics
BallinaSHOWBIZPse në rrjet thuhet se Fifi është shtatzënë me Adisin?

Pse në rrjet thuhet se Fifi është shtatzënë me Adisin?

Që shtatzania është bërë ’ngjitëse’ e kemi vënë re,por së fundmi po thuhet se këngëtarja Fifi është në pritje të fëmijës së saj me Adis Patushin.

Çifti u njohën pas daljes së saj nga BBV dhe mes tyre pati kimi menjëherë,ata janë pothujse gjithë kohës bashkë,nuk lënë rast pa i shprehur dashurinë njëri tjetrit dhe mes zërash se kishte krisje vetëm sa i bëri më të fortë.

Aq të fortë sa burime për Albeu.com tregojnë se dyshja po pret një fëmijë!

Në Instagram-in e Fifit nuk ka ende asnjë indicie dhe ajo nuk ka hedhur asnjë story,madje postimi i saj i fundit daton 3 ditë më parë ku lajmëron për koncertin e rradhës.

Adisi gjithashtu..

Hmm kjo punë do zbuluar dhe siç e keni kuptuar,Kryefjala është nona për këto punë!/Kryefjala/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit