Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania Live“Pse qau Luizi për ty?”/ Bjordi përgjigjet me videon interesante

“Pse qau Luizi për ty?”/ Bjordi përgjigjet me videon interesante

Regjisori i njohur, Bjordi Mezini, ka vendosur së fundmi që të bëjë një bashkëbisedim me ndjekësit e tij në “Instagram”. Ai u ka dhënë të drejtën fansave që t’i bëjnë pyetje të ndryshme.

Ndersa sigurisht nuk kanë munguar ato lidhur me eksperiencën e tij në “Big Brother VIP2”. Dikush e ka pyetur: “Si mendon, pse qau për ty Luizi? Përndryshe je perfekt” dhe pergjigja e tij ishte interesante.

“Luiz Ejlli dashuron në mënyrën e vet”, është përgjigjur Bjordi teksa ka etiketuar edhe këngëtarin. Madje ai ka publikuar një video ku shfaqen së bashku duke kërcyer qe zakonisht e benin ne mengjes.

Kujtojmë se Bjordi dhe Luizi zgjoheshin çdo mëngjes herët dhe pinin kafen bashkë. Gjithashtu bisedonin me njëri-tjetrin shumë, ku sigurisht Ejlli e ngacmonte herë pas here Mezinin.Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,545FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit