Web Analytics
BallinaUncategorizedPublikohen fotografitë e para ku shihet sa shumë kanë ndryshuar aktorët e...

Publikohen fotografitë e para ku shihet sa shumë kanë ndryshuar aktorët e “Pasionet e Fshehta”

Tashmë u konfirmua se po rikthehet njëri prej serialeve më të popullarizuara të viteve 2003-2004.

Bëhet fjalë për telenovelën kolumbiane “Pasionet e Fshehta” që kishte afro 188 episode.

Me njoftimin e një videoje për rikthim, ky serial bëri që të komentohet në masë të madhe edhe për ndryshimin e aktorëve.

Në një postim të publikuar në Twitter, shfaqen disa nga aktorët kryesorë që kanë marrë vëmendje të madhe me transformimin duke qenë se ishte transmetuar para 20 vitesh.

Kjo është vënë re dukshëm dhe mezi po pritet nga fansat e tyre anembanë botoës.

Të pranishëm edhe në këtë sezon do të jenë: Danna Garcia (Norma), Mario Cimarro (Juan), Paola Rey (Jimena), Juan Alfonso Baptista (Oscar), Natasha Klauss (Sarita), Michel Broën (Franco), Zharick Leon (Rosario Montes).

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit