Web Analytics

Publikohen rezultatet: Ja cilin banor ka votuar publiku si fitues të Big Brother VIP Kosova

Botuar nga: InfoKosova

Sonte do të mbahet finalja e madhe e “Big Brother Kosova”.

Çmimi i madh pritet t’i dorëzohet njërit prej finalistëve: Edonës, Shqipes, Lumit ose Blerandos.

Nga sondazhi i hapur pak ditë më parë rezulton se publiku ka votuar më shumë Shqipen për të fituar këtë edicion.

Shqipja ka 55% të votave,pas saj vjen Blerando me 19% , më pas Lumbardhi me 14% dhe Edona me 12%.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT